קטגוריות
  עבריתРусский

חול לחתולים

מציג:
מיין עפ"י:

חול לחתולים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של גידול חתול זה שלא צריך לקום ב-6 בבוקר כל יום בשביל להוציא אותו לטיול, ולא צריך לרוץ הביתה מהעבודה כדי שלא תתרחש תאונה בלתי נעימה. לחתולים יש את ארגז החול שלהם, שקל ונוח לנקות אותו. להבדיל ממה שיחשבו רבים, חול לחתולים זה לא מוצר אחד ויחיד, ובתחום זה ישנו מגוון רחב של מוצרים. מבחר זה מאפשר לאנשים ליהנות מחיסכון בכסף, או לחילופין ליהנות מחול איכותי הסופג ריחות ואינו מתפזר בכל הבית. הבחירה נתונה בידכם, ומטרתנו לעדכן אתכם בכל מה שיש לנו להציע.

חול רגיל

חול זה עבה במעט מחול הים הרגיל והמוכר לכולנו, הוא יעיל יותר לספיגת ריחות מהחול הרגיל והוא זול במיוחד. הפתרון הזה הוא הפשוט ביותר שיכול להיות לחתול בית, וקניית החול לא מהווה שום מעמסה על התקציב של מגדלי החתולים. יחד עם זאת, חול זה יוצר לא מעט אי נעימויות, שכן למרות כושר הספיגה המשופר שלו, אינו מעלים את הריחות הרעים, מה שמוביל לצורך להחליף את החול לעתים קרובות. יתרה מזאת, חתולים הם חיות נקיות מאוד, ולכן אין סיכוי שתראו אותם מתקרבים לארגז חול שמדיף ריחות לא נעימים. אם לא תחליפו חול לעתים קרובות, החתול שלכם פשוט צפוי לעשות את צרכיו במקום אחר, וזו תהיה אשמתכם ולא אשמתו.

חול מתגבש

החול המתגבש הוא פיתוח מתקדם יותר עבור החתולים ובעליהם. מהות תפקידו של מוצר זה היא בכך שכל חלקי החול שנגעו בצרכי החתול מתגבשים לגוש אחד, וכל שנותר הוא רק להוציא את הגוש הזה. בצורה זו החול נשאר נקי תמיד, יש צורך בפחות  החלפות חול וארגז החול בכללותו נעים יותר גם עבורכם וגם עבור החתול. כמובן, מדי פעם יש צורך בהחלפת כל תכולת הארגז, אך זה קורה לעיתים נדירות יותר מאשר במקרה של חול רגיל. מבחינת עלויות, חול מתגבש עולה מעט יותר מאשר חול רגיל לחתולים.
 

חול לחתולים

חול קריסטלי

מדובר באחד החידושים האחרונים בענף מוצרי חול לחתולים. חול זה מצליח לספוג בצורה אידיאלית את כל הנוזלים והריחות מהפרשות החתול, זאת ללא כל צורך להוציא גושים מהחול בכל פעם שהחתול עושה את צרכיו. תדירות ההחלפה של החול נמוכה במיוחד, ואין שום ריחות נלווים לא נעימים המרחפים בבית. היתרון הגדול ביותר של חול לחתולים מסוג זה הוא בכך שרגלי החתול נשארות יבשות והוא לא מפזר את החול בכל הבית. מוצר זה הוא הפתרון היעיל ביותר עבור חתולים פרסיים, חתולי אנגורה, וכל חתול אחר עם פרווה ארוכה. אצל זנים אלו הבעיה היא שהחול נקרש בין כפות הרגליים וגורם לסבל רב. חול קריסטלי אינו נדבק לפרוות החתול, ולכן אינו גורם לשום מטרד עבורו. כמובן, סוג חול זה יקר משמעותית מכל מתחריו, אך מדובר כאן באיכות החיים שלכם ושל החתול שלכם.
חנות חיות חי בר מעמידה לרשותכם את כל סוגי החול ממבחר יצרניות מובילות. אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי ולהוסיף לסל את המוצר המתאים לכם ביותר.

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה