קטגוריות
  עבריתРусский

מזון לחתולים

מציג:
מיין עפ"י:
מזון הילס אידאל באלאנס, חתול בוגר, עוף ואורז חום, 2 ק"ג
₪99.00
HT ADULT CAT SALMONE
₪89.00
HT ADULT INDOOR
₪89.00
HT CAT HAIRBALL
₪89.00
HT CAT STERILIZ
₪89.00
HT KITTEN
₪89.00
איימס מזון לחתולים, 3 ק"ג
₪105.00
בלקווד חתול בוגר אינדור
₪99.00
וויסקס לחתולים, 3 ק"ג
₪99.00
טכני קל לחתולים, 2 ק"ג
₪79.00
לה קט בטעם עוף, 1.5 ק"ג
₪35.00
מזון לחתולים בוגרים ללא דגנים
₪0.00
מזון לחתולים בוגרים עוף הודו וברווז ללא דגנים
₪0.00
מזון לחתולים עוף דיילי דיפנס
₪0.00
מזון לחתולים רגישים פורל וסלמון
₪0.00
ממזון לחתולים מבוגרים ללא דגנים
₪0.00
סיאנס דיאט (פלאן) 2 קילו בוגר
₪99.00
ספיישל מיקס לחתולים, 3 ק"ג
₪45.00
ספיישל מיקס לחתולים, 8 ק"ג
₪118.00
פרו פלאן לחתולים, 3 ק"ג
₪119.00
פריסקיס במגוון טעמים, 2.8 ק"ג
₪59.00
רויאל קנין - פיט 32 - לחתולים בוגרים, 2 ק"ג
₪79.00
רויאל קנין לגורי חתולים, 2 קילו
₪79.00
רויאל קנין לחתולים פרסיים, 2 ק"ג
₪79.00
רויאל קנין לייט לחתולים, 2 ק"ג
₪79.00
בלקווד חתול בוגר אינדור, 6ק''ג
₪209.00
לה קט בטעם כבד, 1.5 ק"ג
₪35.00
סיאנס דיאט (פלאן) 2 קילו גורים- סניורהירבול-חתול
₪99.00
פרו פלאן היירבול לחתולים, 3 ק"ג
₪119.00
פרו פלאן לחתולים בטעם סלמון, 3 ק"ג
₪119.00
פריסקיס במגוון טעמים, 7 ק"ג
₪124.00
רויאל קנין - פיט 32 - לחתולים בוגרים, 4 ק"ג
₪149.00
רויאל קנין אינדור, 4 ק"ג
₪149.00

GO!

GO!

כל מי שמגדל חתול בבית שואף לדאוג לאורח חיים כמה שיותר נכון עבור בעל החיים שלו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא מזון איכותי לחתולים. כידוע, אחת מבעיות הבריאות החמורות ביותר של חתולי בית היא השמנת יתר. בעיה זו מובילה להרבה מאוד ליקויים אוכל לחתולים בגבעתיים, מזון לחתולים בגבעתיים, מזון  לחתולים ברמת גן, אוכל לחתולים ברמת גןבתפקוד הגופני שלהם. אכילה של המזון הנכון ובכמויות הנכונות יכולה למנוע את כל הצרות של השמנת יתר.
 

איכותו של אוכל לחתולים

 

אוכל לחתולים צריך להיות מבוסס בעיקר על בשר, ולכן מחירו לא יכול להיות זול. מזון לחתולים שהוא זול בהרבה מאחרים משתמש בהרבה תחליפי בשר, ולכן החתול לא מקבל את החומרים החיוניים לו. הרבה פעמים חתולים מעדיפים דווקא את המזון הזול יותר על פני האוכל האיכותי שאתם משקיעים בו ממיטב כספכם. הסיבה לכך נעוצה בתוספים כמו קמח, מלח וחומרי טעם האהובים במיוחד על החתולים. החומרים הללו גורמים לחתולים להעדיף את האוכל הזה על פני המאכלים הבריאים יותר. יחד עם זאת, החתול לא תמיד יודע מה טוב לו, ולכן חשוב לא ללכת שבי אחרי התיאבון של בעל החיים, אלא לתת לו את המזון שהוא צריך.
 

סוגי אוכל לחתולים

 

למעשה, ישנם שני סוגי מזון לחתולים, האחד יבש והשני רטוב. האוכל היבש מגיע בחבילות גדולות יחסית של 2 ק"ג ומספיקות לכמה שבועות. האוכל הרטוב מגיע בדרך כלל בקופסאות שימורים או באריזות מיוחדות בגודל קטן.
       
אריזות אלו מספיקות לארוחה אחת או שתיים בדרך כלל. עיקר מזונו של החתול צריך להיות מורכב בעיקר מהאוכל היבש אך יש לשלב בהרכב תזונתו גם את האוכל הרטוב. האוכל הרטוב הוא שומני ולכן אין להפוך אותו למרכיב המזון העיקרי, אך הוא בהחלט מסייע לבריאותו של החתול אם הוא מגיע בשילוב עם האוכל היבש. מחירי האוכל הרטוב הם גבוהים, אך בדרך כלל כל חנויות החיות מציעות הנחות מיוחדות לרוכשי כמות גדולה מהמוצר הזה.
 
 אוכל לחתולים בגבעתיים, מזון לחתולים בגבעתיים, מזון  לחתולים ברמת גן, אוכל לחתולים ברמת גן

מזון חתולים בהתאם לגזע

 

ישנן חברות המייצרות אוכל מיוחד לגזע מסוים של חתולים. יש לזכור שלכל סוג של חתולים יש צרכים מיוחדים משלו. נשתמש בדוגמה בולטת במיוחד – חתול פרסי. צורת פרצופו של החתול הפרסי שונה מצורת פרצופו של החתול הרגיל, ולכן אוכל לחתולים פרסיים עשוי בצורות אחרות במטרה להקל על החתול את תהליך האכילה. פרט לכך, לסוג זה של חתולים יש פרווה ארוכה מאוד, והמשמעות היא שיש הצטברויות גדולות של פרווה בקיבה. עובדה זו גורמת לחתולים הפרסיים לתחושה כללית לא טובה. מזון לחתולים פרסיים מסייע בהמסה של שער מיותר בקיבתו של החתול.
מזון חתולים זה חלק מרכזי ביותר בתהליך הגידול שלו, חתול שאוכל אוכל בריא בדרך כלל יאריך ימים ולא יסבול ממחלות. מסיבה זו חשוב ביותר להאכיל את החתול שלכם באוכל מאיכות טובה. חנות חיות חי בר מציעה לכם מגוון רחב של אוכל לחתולים מהאיכות הטובה ביותר. במקום תוכלו להתייעץ עם מומחים לגבי סוג האוכל המתאים ביותר לחתול שלכם.

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה