קטגוריות
  עבריתРусский

מזון רפואי לכלבים

מציג:
מיין עפ"י:

כולנו יודעים כי תזונה נכונה ובריאה היא המפתח לבריאותנו, וכך גם אצל חברינו הטובים ההולכים על ארבע. וכפי שלעתים בעיות בריאותיות מסוימות מחייבות את האדם לעבור לדיאטה מיוחדת או לתפריט מיוחד (למשל, בעיות סוכרת או צליאק), כך ישנו גם מזון רפואי    מזון רפואי לכלביםלכלבים, המותאם לכלבים הסובלים מבעיות רפואיות שונות, מזון לכלבים רגיל כבר אינו מתאים עבורם.

סוגי מזון רפואי לכלבים

ישנם סוגים שונים של מזון רפואי לכלבים, שכל אחד מהם מותאם לבעיה רפואית אחרת. למשל, מזון רפואי לכלבים הסובלים מחסימה בדרכי השתן, מזון רפואי לכלבים הסובלים מבעיות עור, מזון רפואי לכלבים עם בעיות בכליות, בכבד או במעיים, ואפילו מזון רפואי לכלבים עם בעיות חניכיים ושיניים. יש לשים לב כי מזון רפואי לכלבים אינו מומלץ לכלל הכלבים, אלא רק לכלבים הסובלים מבעיה רפואית ספציפית, לה מותאם מזון זה.

אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר, הן אצל בני אדם והן אצל חיות מחמד, היא השמנת יתר. השמנת יתר מסוכנת לכלב, שכן היא מובילה להתפתחותן של מגוון בעיות רפואיות (בעיות לב ונשימה, סוכרת, כולסטרול גבוה וכן הלאה) ומקצרת את תוחלת חייו. במקרים שבהם משקל הכלב הגיע לרמה מסוכנת, של יותר משלושים אחוז מהמשקל הרצוי, כדאי לעבור לצריכת מזון רפואי לכלבים המיועד באופן ספציפי לכלבים הסובלים מבעיות השמנה. מזון רפואי לכלבים שמנים מכיל את כל החומרים המזינים לצד תוספות המעודדות שריפת שומנים וכן סיבים תזונתיים.

מתי עוברים לשימוש במזון רפואי לכלבים?

קניית מזון רפואי לכלבים אינה החלטה שנעשית על פי גחמה, אלא אך ורק בהתייעצות עם וטרינר. על אף שמו, מזון רפואי לכלבים אינו "בריא יותר" לכל כלב באשר הוא, אלא מותאם תזונתית לבעיות בריאותיות ספציפיות. בנוסף, לכלבים קיבה רגישה יחסית, שאינה סובלנית להחלפת מזון לכלבים. על כן החלפת מזונו של הכלב למזון רפואי לכלבים חייב להיעשות בהוראת וטרינר בלבד. הווטרינר גם יידע להמליץ לכם על סוג המזון הרפואי הספציפי המתאים לצרכיו האישיים של הכלב שלכם.  

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה