קטגוריות
  עבריתРусский

מאמרים בנושא טיפול בכלבים וחתולים

רצועה לכלברצועה לכלב

החוק להסדרת הפיקוח על כלבים במדינת ישראל מזכיר במספר סעיפים את הרצועה השייכת לכלב, כאשר הסעיף המוכר מכולם הוא סעיף 16 לחוק, המורה כי:

 

הכל לכלב ולחתולהכל לכלב ולחתול

'החבר הכי טוב של האדם' הוא הכלב, אינו עוד פתגם עתיק נטול משמעות. הכלבים זכו ביושר בתיאור המחמיא הזה, לאחר שנים רבות של שירות נאמן וחברות אמת עם בעליהם. גם לבעלי הכלבים מגיעות שלל מחמאות, לאור שנים רבות של קרבה והפגנת חיבה לכלבים שבבעלותם. ובכן, בעשורים האחרונים חתולים רבים החלו למלא את תפקידם של הכלבים, וגם הם הפכו לחיה אהובה וחברותית, שמפגינה חום ואהבה לבעליה. אז בין אם יש בבעלותכם כלב, ובין אם יש בבעלותכם חתול, אנו בטוחים כי הייתם שמחים לפנק אותם כמה שיותר, ולהעניק להם את איכות החיים שמגיעה להם. כי בואו נודה על האמת – מגיע להם.

 

חנות חיות ברחובותחנות חיות ברחובות

האהבה לחיות היא לא דבר שמתמצה באזור מסוים, בעיר נקודתית או במדינה כלשהי. האהבה לחיות היא אוניברסלית, ואי אפשר לתאר אותה במילים, כשם שאי אפשר להסביר אהבה לבן – זוג מהי. כאשר אוהבים מישהו, אנו רוצים לפנק אותו כמה שאפשר ולהעניק לו אך ורק טוב, בייחוד  כאשר מדובר בבעלי החיים שבבעלותנו. אי אפשר להסתיר זאת – אנו קשורים לבעלי החיים שלנו בקשר ייחודי, שמתחיל אי שם ברגע הפגישה הראשונה איתם, ונמשך לכל אורך הדרך. אנו יודעים לתאר מתי קר לכלב, מתי הדג שלנו רוצה לאכול, מתי החתול רוצה לצאת קצת החוצה, מתי הכלב זקוק לשינה, טיול והמגוון עוד רחב. כדי שאנו באמת נוכל להעניק לבעל החיים שברשותנו את רמת החיים האיכותית והטובה ביותר, כדאי להיעזר בשירותיה של חנות חיות ברחובות. החנות משויכת לחברת חי – בר הידועה במקצועיותה ובניסיונה הרב בטיפול בבעלי חיים, ולרשותה צוות מקצועי ומיומן המגיש עזרה לכל בעל חיים. ניתן אפילו לקבל שירותי ייעוץ וטרינרי מקצועי ומוסמך.

 

חי ברחי בר

​'חי בר' היא חנות חיות מקצועית הפועלת במרכז הארץ קרוב ל30 שנה. חנות החיות מציגה מבחר רחב של מזון איכותי, עשיר ומזין לבעלי חיים, תכשירים ייעודיים לחיות מחמד, אביזרי שעשוע, עוגות לכלבים, שימורים לכלבים וחתולים, מוצרי רתמה מעור, מוצרי טיפוח ייחודיים, חומרי הדברה נגד פרעושים ושאר טפילים, אביזרים המסייעים לאילוף כלבים והמגוון עוד רחב. לנוחות לקוחותיה, חי – בר מספקת שירות משלוחים חינם באזורי החלוקה של כל חנות במרכז הארץ. חנויותיה של חי בר ממוקמות ברמת גן, גבעתיים ורחובות, כך שהם נגישים וקרובים לכל אזור במרכז הארץ. הצוות של חי – בר נבחר בקפידה, וכולל אנשי מקצוע מנוסים בכל הנוגע לטיפול בחיות מחמד, כאשר ניתן אף לקבל בחנות שירותים של וטרינר במחירים נוחים ושווים לכל כיס. הודות למגוון המוצרים הרחב שמציעה החברה, האיכות שלהם וכמובן השירות הנפלא שמוגש לכל לקוח באשר הוא, החנות של חי – בר קנתה לעצמה שם של חנות חיות מקצועית בקנה מידה ארצי.

 

מזון לכלביםמזון לכלבים

כל אחד מאיתנו צפה לפחות פעם אחת בסרט, במהלכו המשפחה מסיימת לאכול את ארוחת הערב המשפחתית שכוללת לרוב עוף ובשר. אחד מבני המשפחה - ולרוב זה יהיה אחד הילדים, לוקח את העצם, וזורק אותה לכלב הבוהה בה בכמיהה ומזנק לעברה ברגע שהיא נוחתת לצידו. לכאורה – הכל טוב ויפה, הרי עצמות נועדו לכלבים, ובין כה וכה אינן משמשות בני אדם. אז, למען האמת, עצמות אינן כה טובות עבור הכלב, הואיל ויש עצמות אשר עלולות להתפרק לחתיכות קטנות ולפצוע את הכלב. מדובר בעיקר בעצמות דגים, אולם גם עצמות עוף עלולות להתפרק לחתיכות שכאלו. מעבר לעניין העצמות, חשוב לדעת כי מזון של בני אדם אינו מאוזן דיו עבור הכלב, ואם הוא יצרוך אותו באופן תדיר וללא בדיקות ווטרינריות, מטרדים בריאותיים עלולים לתקוף את הכלב.

 

אוכל לחתוליםאוכל לחתולים

כמו שאנו דואגים להאכיל את עצמנו ואת ילדינו מספר פעמים ביום, גם את החתול האהוב שלנו חשוב להאכיל. אוכל שטוב לנו, בני האדם, טוב לחתולים וכן לכלבים בסרטי קומדיה בלבד. חשוב לדעת, כי המזון המומלץ ביותר לתזונת החתול הוא זה המיועד לחתולים, הואיל וכלולים בו שלל הרכיבי המזון הדרושים לתזונתו השגרתית של החתול. רבים שואלים אותנו, 'כיצד נדע האם המזון עונה על הדרישות התזונתיות של החתול'? למעשה, כל שעליכם לעשות הוא לברר האם בגב אריזת אוכל לחתולים נמצא הכיתוב 'מזון מלא'.

 

חנות חיות ברמת גןחנות חיות ברמת גן

חיות מחמד הן סיפור אהבה שלא נגמר. מרגע הפגישה הראשונה איתן הן מלוות אותנו, שמחות איתנו כשאנחנו במצב רוח מרומם, עצובות איתנו כאשר אנו נמצאים במצב רוח ירוד. הן למעשה מכירות אותנו בצורה מדהימה, ומוסיפות מימד אחר לחיינו. גם אנו, בתור בעלי החיות, מודעים היטב אליהן, וכמו תינוק שבוכה לאימו וזו יודעת באופן מידי מה מתחשק לו, כך בעלי החיות יודעים מתי הכלב רעב, מתי קר לחתול, מתי חשוב לקחת אותו לטיול וכן הלאה וכן הלאה. מכיוון שאנו, בתור בעלי החיות, מכירים אותן הכי טוב, לכאורה אין אף אחד שמסוגל לטפל בהן יותר טוב מאיתנו. עם זאת, חשוב לדעת שגם אדם שמאמץ חיות מחמד מזה שנים רבות, זקוק לעזרה וסיוע מדי אנשי מקצוע בתחום, אותם תוכלו למצוא אצל חי בר – חנות חיות ברמת גן ובערים נוספות ברחבי הארץ.

 

מספרה לכלבים וחתולים ברמת גןמספרה לכלבים וחתולים ברמת גן

בעת האחרונה ניתן לחזות במגמה מבורכת, במסגרתה עולה המודעות של בעלי כלבים וחתולים לצורך באחזקה וטיפוח נכונים של בעלי החיים. המגמה באה לידי ביטוי בשלל מוצרים ותכשירים ייעודיים לטיפוח בעלי חיים, כאשר איכות אותם תכשירים גבוהה בהרבה משהיה עד לא מכבר, וכמובן שהמבחר רחב ומגוון אף הוא. מגמת הטיפוח לא פסחה גם על העיר רמת גן, כאשר בין היתר ניתן לאתר בעיר מספרה לכלבים וחתולים ברמת גן של חברת חי בר, המתמחה בעיצוב וטיפוח שיער לחתולים, כלבים ושאר בעלי חיים.

 

מספרת כלבים בגבעתייםמספרת כלבים בגבעתיים

אתם הולכים לכם לאיטכם ברחובות גבעתיים, ולפתע עינכם נתקלות במספרה לכלבים. רגע רגע. מספרה לכלבים? יש דבר כזה??

 

מספרת כלבים זולה ברמת גןמספרת כלבים זולה ברמת גן

מספרת כלבים זולה ברמת גן
מספרת כלבים? יש דבר כזה? 
אם נודה על האמת, גם אנחנו, כשהיינו קטנים, הופתענו לגלות שיש מספרות לכלבים. ולא רק שיש מספרות לכלבים, יש בהן מגוון רחב של אפשרויות לתספורת שמתאימות לכלבים שונים. ואם גם לכם כל העניין הזה נשמע מוכר, אז נספר לכם שמספרות לכלבים מזכירות לגמרי מספרות רגילות, הן במראה החיצוני שלהם, והן במה שמתרחש בפנים, רק שההבדל היחיד הוא זהות היושב על הכיסא. אז אם יש בבעלותכם כלב, ואתם מעוניינים לתת לו תספורת, שתגרום לו להרגיש מאוורר ומשוחרר, תקל עליו רבות במאבק נגד קרציות ופשפשים שונים, כדאי שתמשיכו לקרוא..

 

מספרת כלביםמספרת כלבים

כשאתם שומעים את המילה תספורת. מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש?

 

מספרת כלבים ברמת גןמספרת כלבים ברמת גן

כאשר השיער שלנו מתארך, והוא נראה מעט פרוע, אנו נוהגים ללכת למספרה, להסתפר, ולצאת ממנה בתחושה נהדרת, משל היינו מוצר חדש. ומה בנוגע לכלבים? הרי גם להם מגיעות התחושות הללו!

 

עוגת יום הולדת לכלבחנות חיות ברחובות - עוגת יום הולדת לכלב

יום הולדת לכלב הוא יום מיוחד עבור בעלי כלבים רבים. השאלה שעולה היא מה המתנה המושלמת לכלב ביום זה. עוגת יום הולדת לכלבים היא מתנה מעולה שכל כלב ישמח לקבל. אין פינוק טוב יותר לכלב מאשר עוגה לכלבים שגם טעימה וגם בריאה. הדאגה לבריאות הכלב היא אחד הדברים החשובים כשמדובר בהכנת עוגות יום הולדת לכלבים.

 

וטרינר ברמת גן וגבעתייםחנות חיות ברמת גן - וטרינר ברמת גן וגבעתיים

ביקורים תקופתיים אצל וטרינר יבטיחו לחיית המחמד שלכם הרגשה כללית טובה וחיים ארוכים. שירותים וטרינריים ברמת גן וגבעתיים זה דבר הכרחי לכל בעל חיים, לא רק כלבים וחתולים, גם אוגרים, תוכים או עכברים. כחלק מהשירותים של חנות חיות "חי בר" בגבעתיים, אנו מציעים שירות וטרינרי הניתן ע"י וטרינר מקצועי ובעל נסיון רב בטיפול בבעלי חיים שונים.

 

אלרגיות בחתוליםחנות חיות ברחובות - אלרגיות בחתולים

מדי שנה עולה מספרם של הסובלים מאלרגיות ברחבי העולם. הסיבה לכך נעוצה לא רק בבעיות תורשתיות אלא גם בירידה ברמת איכות הסביבה. הדבר נכון לא רק לגבי בני אדם, גם בקרב החתולים לכ-15 אחוז מאוכלוסייה רגישות יתר לאלרגנים. כמו כן, תסמיני אלרגיה בחתולים ובבני אדם דומים: בצקת רירית, אדמומיות בעור, גירודים, קוצר נשימה.

 

חנות חיות בגבעתיים - אלרגיות בכלביםאלרגיות בכלבים

הן אצל בני אדם והן אצל בעלי חיים אלרגיה היא תופעה חריגה, תגובה לא תקנית של הגוף לגורם אשר במצב תקין לא מביא לשום תגובה מיוחדת. סיבה לתגובה כזו או אחרת של מערכת חיסונית נקבעת ע"י רופאים בכל מקרה לגופו, זאת משום שמדובר בסיבות רבות כאשר חלקן אף נסתרות.

 

חנות חיות ברחובות - תזונת חתולות מעוקרות​דגשים לתזונת חתולות מעוקרות

​חנות החיות "חי בר" הפועלת גם בגרסה מקוונת מציעה מזון לחתולים ברמת גן וערים נוספות בגוש דן. מבחר המוצרים כולל אף תפריטים רפואיים עבור בעלי חיים הזקוקים לטיפול מיוחד. לדוגמא, מזון רגיל לא מתאים לחתולות מעוקרות.

 

חנות חיות ברחובות - תזונת כלבים גדוליםדגשים לתזונת כלבים גדולים וענקיים

​אנשים שדואגים לחיות המחמד שלהם רוכשים מזון כלבים איכותי בלבד. ניסיון לחסוך על בריאות של בעל חיים עלול לגרום לבעיות ולדרוש ביקורים תכופים אצל וטרינר. לצורך התאמת התזונה יש להתייחס לא רק למותג ולמחיר אלא גם לקחת בחשבון את גילו של ההכלב, תכונותיו וגזעו.

 

חנות חיות בגבעתיים - חנות חיות איכותיתחנות חיות איכותית לחובבי בעלי חיים​

איש לא יטפל בחיית מחמד טוב יותר מבעליה. אבל כל מי שמאמץ בעל חיים זקוק לעזרה של מקצוענים בתחום. בחנות חיות איכותית "חי בר" תוכלו ללמוד איך ומתי עדיף להאכיל כלב או חתול, כיצד לטפל בפרווה, רגליים ופנים. הטיפים המקצועיים של המומחים שלנו יעזרו לבעליהן של חיות מחמד.

 

חנות חיות ברמת גן - צעצועים לחיות מחמד​צעצועים לחיות מחמד – איך בוחרים?

אם יש לכם חיית מחמד בבית, בוודאי שמעתם לא אחת את האמירה "וואו, אתם מתייחסים אליו ממש כאילו היה התינוק/הילד שלכם!", ואכן, הרבה מאוד מבעלי חיות המחמד אכן רואים בהן חלק בלתי נפרד מהמשפחה: הם נותנים להן את מלוא תשומת הלב, מחנכים אותן ולפעמים (אבל רק לפעמים, כדי שזה לא יהפוך להרגל...), גם נותנים להן לישון במיטה הפרטית שלהם.

 

מזון לגורי חתוליםמזון לגורי חתולים

גור חתולים בנוסף להיותו כדור פרוותי חמוד ומשעשע בגודל כף יד, דורש מבעליו אחריות רבה. הדבר החשוב ביותר שלגביו יש לתת דעת, הוא נושא המזון לגורי חתולים. הבחירה בין אוכל מוכן למצרכי מזון טבעיים היא בידיכם. במקרה הראשון הסיפור הינו פשוט: קונים מזון איכותי (ברמת "פרמיום" לפחות) שמתאים לגיל בעל החיים וממלאים באופן קבוע את הקערה של החתלתול. הדרך השניה, שרבים חושבים אותה למועדפת, יש לבנות תפריט תזונה בקפידה על מנת לספק את כל המרכיבים החיוניים להתפתחותה התקינה של החיה.

 

מזון לכלבים ברחובותמזון לכלבים ברחובות

לכל מי שיש כלב וודאי יודע, כי עליו לדאוג לתזונת הכלב היומית. כאשר אנחנו אומרים 'תזונת הכלב', אין אנו מתכוונים לתזונה דומה לזו של בן אדם, אלא לתזונה ספציפית המתאימה לכלב. חשוב לדעת שווטרינרים רבים שבים ומדגישים כי אוכל של בני אדם אשר ניתן לכלבים עלול לפגוע בכלב, כאשר ישנם מרכיבי ופריטי מזון מסוכנים במיוחד דוגמת שום, בצל, שוקולד ועוד. ומה בנוגע לעצמות? אז צר לנו לאכזב, אולם עצמות עלולות להיות מסוכנות במיוחד עבור הכלבים, משום שהן יכולות להתפרק לחתיכות זעירות ולהיתקע בגרון הכלב. אז מה היא למעשה אותה תזונה ספציפית המתאימה לכלב?

 

חי בר - חנות חיות הכי טובה ברמת גןחי בר - חנות חיות הכי טובה ברמת גן

זאת לא סתם סיסמא אלא דעתם של לקוחות רבים בעלי כלבים וחתולים.

 

מזון כלבים ברחובות, בריא ועסיסימזון כלבים ברחובות, בריא ועסיסי

כל אחד רוצה לראות את כלבו פעיל, שמח, בעל עיניים בוהקות ופרווה נוצצת. ישנו קשר ישיר בין בריאות בעלי חיים לתזונתם, ועל הבעלים של חיות מחמד לגלות אחריות בנושא. בחנות חיות "חי בר" כל חובב כלבים וכל מי שאכפת לו מבריאות של חיית המחמד שלו יכול לרכוש מזון כלבים בריא ברחובות ובגבעתיים.

 

חינוך גורים לצרכיםחינוך גורים לצרכים

אנשים רבים בוחרים לאמץ או לקנות גור כלבים מבלי לחשוב על העבודה הרבה הכרוכה בכך. הם חושבים רק על המשחקים שישחקו יחדיו, על כך שיהיה להם את מי ללטף ועם מי להתכרבל, ושתמיד יהיה מי שיקבל את פניהם בשמחה כשישובו הביתה. רובם נוטים לשכוח שהבאת גורים הביתה משמעותה גם השקעת זמן רב ומאמצים לא מבוטלים בחינוך הגורים לצרכים. במאמר הבא תוכלו ללמוד על חינוך גורים לצרכים לפני שתחליטו אם להביא הביתה גור או לא.

 

כל המידע על חיות מחמדכל המידע על חיות מחמד

 

מזון לכלבים ברמת גןמזון לכלבים ברמת גן

כל כלב, מכל סוג שהוא, חייב לאכול מדי יום בכדי לשמור על אורח חיים תקין ובריא. בתחום המזון יש דמיון לא קטן בין כלבים לבני אדם: כשם שלאדם זקן, תינוק או בוגר יתאים אוכל שונה, כך אנו נתחשב בגילו של הכלב בבחירת מזון לכלבים ברמת גן או בכל אזור אחר בארץ. בנוסף, מכיוון שכל כלב שונה מרעהו, חשוב להתאים את המזון לגודל הפה של הכלב – גרגיר גדול מדי עלול להיות קשה לעיכול וללעיסה על ידי כלב בעל פה קטן או לחלופין כלב מבוגר. בנוסף, יש להעניק לכלב כמויות שומן וחלבון מאוזנות בהתאם למצבו הגופני.

 

מזון לחתולים איכותי בגבעתייםמזון לחתולים איכותי בגבעתיים

חנות החיות "חי בר" משווקת מזון איכותי לחתולים בגבעתיים. אנו מציעים מזון רטוב ויבש של מגוון מותגים, כגון: Hills, Eukanuba, Royal Canin, Pro Plan, Black Wood, Go!, HT Cat, Iams, Now, Techni-Cal וכו'. אין ספק שכל לקוח יוכל למצוא מוצר שיתאים לגילו, התנהגותו ומצבו הבריאותי של בעל החיים שברשותו.

 

מזון בריא לחיות מחמדמזון בריא לחיות מחמד

אחד הדברים החשובים בגידול בעלי חיים הוא מתן מזון בריא לחיות מחמד. נשמע פשוט, נכון? אולם פעמים רבות אנשים אינם נוטים לחשוב מספיק אודות האוכל שהם מספקים לחיית המחמד שלהם. הם קונים מזון לכלבים או לחתולים כשהם הולכים על פי שמה של חברת מזון ידועה וללא בדיקה מקיפה של המרכיבים התזונתיים בו, או בוחרים לפי העדפותיו של בעל החיים. והלא מה אוהבים יותר חתולים וכלבים מאשר לגנוב פיסה מהארוחות שלנו, בני האדם? חתיכת שוקולד טעים, פולקע עסיסי שיצא מהתנור וכן הלאה.

 

מזון לחתולים הילסמזון לחתולים הילס

מזון הילס באיכות גבוהה לחיית המחמד האהובה

 

מזון לחתולים רויאלמזון לחתולים רויאל

אוכל לחתולים Royal - תזונה מאוזנת לחיית מחמד פעילה ועליזה

 

מזון חתולים בגבעתייםמזון חתולים בגבעתיים

בניגוד לכלבים, חתולים לועסים בקפידה, אוכלים לאטם ובררניים מאוד לגבי הטעם והריח של מזונם. זאת הסיבה להמלצתנו להשתמש במזון ייחודי. אם אתם מחפשים מזון לחתולים בגבעתיים, נוכל להציע מכלול נכון של אבות מזון שישמש מקור לאנרגיה עבור חיית המחמד שלכם.

 

מזון לחתולים ברחובותמזון לחתולים ברחובות

לעיתים קרובות קיים קשר הדדי וישיר בין תזונת חתול והקפדה על תפריט מאוזן לבין התנהגותו. את העובדה הזאת חייבים לקחת בחשבון כשמחפשים מזון לחתולים ברחובות. אי

 

מזון לכלבים בגבעתייםמזון לכלבים בגבעתיים

כולנו מכירים את הסצנות האלו בסרטים, בהן הכלב יושב סמוך לארוחת הערב המשפחתית, מביט בשקיקה אל עבר האוכל ומחכה לקבל כמה שאריות. האבא או אחד האחים מחכים לרגע שהאמא לא תסתכל ואז זורקים במהירות עצם מהעוף או מאכלים כאלו ואחרים לעבר הכלב, אשר קופץ עליהם בשמחה ובהתרגשות. פעם חשבתם אולי – האם האוכל שאנו אוכלים, כבני אדם, מתאים גם לכלבים? למעשה, מזון שמתאים לבני אדם אינו מאוזן דיו עבור הכלב, מכיוון שהאיזון בין אבות המזון שלנו כבני אדם שונה מזה של הכלבים. מעבר לזה, צריכת מזון שכזה אף עלולה לגרום לכלב בעיות בריאותיות, לרבות בעיות באזור החניכיים ועוד. חשוב לדעת בנוסף, כי ישנם מאכלים שאנו נוטים לאכול על בסיס יומיומי, ואילו לכלב הם עלולים להיות מזיקים, כגון שום, שוקולד, בצל, ענבים ועוד. לפיכך, רצוי להרכיב עבור הכלב תזונה ייעודית המורכבת ממזון לכלבים בגבעתיים. אם בכל זאת אתם מעוניינים לתת לכלב אוכל של בני אדם – היוועצו בראש ובראשונה עם ווטרינרים, וודאו כי אתם מבצעים בדיקות דם לכלב פעמיים בשנה לכל הפחות.

 

מזון לכלבים רמת גןמזון לכלבים רמת גן

כלב פעיל ושמח משמע כלב בריא שאוכל נכון. תפריט של חיות מחמד חייב להיות מאוזן ולכלול כל המרכיבים והויטמינים החיוניים. מחפשים מזון לכבלים ברמת גן? בחנות החיות "חי בר" ניתן להשיג מזון, בריא, משביע וטעים.

 

קורס ספרות כלבים וחתוליםקורס ספרות כלבים וחתולים

האקדמיה לספרות כלבים וחתולים, הממוקמת בגבעתיים (בחנות חי בר), מקנה לסַפָּר את כל הכלים והכישורים הדרושים על מנת לספר כלב או חתול מכל גזע.

 

מזון רפואי לכלבים וחתוליםמזון רפואי לכלבים וחתולים

אחרי שמגלים בעיה רפואית כלשהי אצל בני אדם, הצעד הראשון שעושים זה לשלוח אותו לדיאטנית להתאמת תזונה. אותו הדבר קורה עם חיות, כשיש להם בעיה בריאותית כלשהי, הם צריכים לשנות הרגלי אכילה ולאכול מזון רפואי.

 

מזון רפואי ברמת גןמזון רפואי ברמת גן

מחלות בדרכי העיכול לצערנו, הינה תופעה נפוצה בכלבים ובחתולים. כמו גם שלשול כרוני, גסטריטיס (דלקת בקיבה) ובעיות עיכול, כל אלו לרוב נגרמים משילוב של מספר גורמים ביניהם תזונה לקוייה או לא מתאימה לחיה.
בנוסף לטיפול התרופתי חשוב מאוד למצוא מזון מתאים לצרכי חיית המחמד שלכם. חיות חולות זקוקות לתזונה שונה. המזון הטיפולי לבעלי החיים ברמת גן מומלץ בייעוץ עם וטרינר, הוא מותאם לבעיות במערכת העיכול. יש לאכול את המזון באופן קבוע לפחות עד להחלמה מלאה.

 

מזון רפואי לפתרון בעיות בריאותמזון רפואי לפתרון בעיות בריאות

לעיתים חיות המחמד נזקקות לתזונה מיוחדת. החלמה לאחר ניתוח, רגישות יתר ותחלואים שונים הם הגורמים שמחייבים התייחסות קפדנית בנושא האכלה. החנות המקוונת שלנו מציעה מזון רפואי ברחובות וערי גוש דן. התאמה מושכלת של מוצר עשויה לשפר את מצבה של חיית המחמד ולשמש כמניעה נגד מחלות חמורות וסיבוכים.

 

דגשים לתזונת כלבים גדולים וענקייםדגשים לתזונת כלבים גדולים וענקיים

אנשים שדואגים לחיות המחמד שלהם רוכשים מזון כלבים איכותי בלבד. ניסיון לחסוך על בריאות של בעל חיים עלול לגרום לבעיות ולדרוש ביקורים תכופים אצל וטרינר. לצורך התאמת התזונה יש להתייחס לא רק למותג ולמחיר אלא גם לקחת בחשבון את גילו של ההכלב, תכונותיו וגזעו.

 

מזון לגורי כלביםמזון לגורי כלבים

דגשים מיוחדים בנושא מזון לגורי כלבים.
מזל טוב! אתם שמחים ומאושרים להחזיק כדור פרוותי שעם הזמן יגדל ויהפוך לסן ברנרד אצילי, לגולדן רטריבר מהימן, לכלב ציד חטוב או ליורק שייר טרייר משעשע. ללא קשר לגזע הדבר החשוב ביותר עבור גורי כלבים הוא תזונה נכונה.

 

מספרה לחיות רמת גןמספרה לחיות רמת גן

מספרה לחיות ברמת גן מציעה שירותי גורמינג לכלבים וחתולים הניתנים בידי מקצוענים בעלי ניסיון רב. אצלנו חיית המחמד שלכם תמיד תיראה יפה ומטופחת.

 

מספרה לחתוליםמספרה לחתולים

כדי שחיית המחמד האהובה שלכם תהיה תמיד מטופחת, בריאה ויפה, חייבים לבקר אתה במספרה לחתולים באופן קבוע. רק במספרה מקצועית ניתן להעניק לחיית מחמד מראה מכובד. את הפרוצדורה המורכבת הזאת – תספורת לחתול/ה – בעליו לא יכולים לעשות בעצמם, כי הרבה פעמים אין להם את הכוח, הזמן והמיומנות הנדרשים. לעומת זאת, למספרה לחתולים יש את כל הציוד ומכשירים המתקדמים הנחוצים. וחוץ מזה, במספרה שלנו עובדים רק מומחים עם ניסיון רב שאוהבים מאוד חיות מחמד ויודעים למצוא גישה לכל אחת מהן. 

 

מספרה לחתולים גבעתייםמספרה לחתולים גבעתיים

למה לספר חתולים?

 

מספרה לחתולים רמת גןמספרה לחתולים רמת גן

תספורת: בעד או נגד. 

 

מספרה לחתולים רחובותמספרה לחתולים רחובות

מספרה לחתולים רחובות: רומינג לחיות מחמד מטופחות ויפות 

 

מספרה לכלבים וחתולים בגבעתייםמספרה לכלבים וחתולים בגבעתיים

חנות חיות חי בר מפעילה מספרה לכלבים וחתולים. מספרת כלבים ברמת גן וגבעתיים מציעה מגוון רחב של שירותים לכלבים, כגון תספורת לכלבים, טיפולים קוסמטיים לבעלי חיים ועוד. הצוות של מספרת כלבים ברמת גן וגבעתיים ישמח לטפל בכלב שלכם.

 

מספרה לכלבים מספרה לכלבים

אתם מאוד אוהבים את הכלב שלכם? חולמים לתת לו מתנה? אל תדחו את זה לאחר כך. אנחנו מזמינים אתכם לבקר במספרת הכלבים שלנו. המספרה המתקדמת שלנו מציעה מגוון רחב של שירותים. חוץ מתספורות רגילות לכלבים, אנחנו מציעים פרוצדורות ספא מגוונות. ביקורים קבועים במספרת הכלבים שלנו יעניקו לכלבכם פרווה יפה ומטופחת ומצב רוח מצוין – גם לו וגם לכם. הפרווה של כלבכם תהיה מבריקה ודמוית משי הודות למסכות טיפוליות שבעזרתן ניתן לשקם את הפרווה באופן מהיר ויעיל. בפרוצדורות הספא, המומחים שלנו משתמשים רק בתכשירים איכותיים שפותחו על ידי וטרינרים ידועי שם. תכשירים כאלה הינם היפואלרגניים.

 

מספרה לכלבים בגבעתייםמספרה לכלבים בגבעתיים

אנו  נוהגים ללכת למספרה מעת לעת. יש שבוחרים להוריד מעט קצוות שיער, יש כאלו שמעדיפים תספורת קצוצה, אחרים מעדיפים תספורת עם פוני ויש אנשים אשר כלל לא מעוניינים להסתפר, אלא רק לטפח את שערם. באופן דומה, גם שיער כלבים דורש תספורת וטיפוח מפעם לפעם. כאשר אנו לוקחים את כלבנו האהוב למספרה לכלבים בגבעתיים, לא זו בלבד שאנו דואגים לטיפוח השיער שלו, אנו גם מראים לו כמה הוא חשוב ומשמעותי עבורנו, כאשר הוא בתגובה, יעניק לנו חום ואהבה. 

 

מספרה לכלבים בגבעתייםמספרה לכלבים בגבעתיים

כל אחד ואחת נוהגים לבקר ולקבל שירות מאנשים רבים; רופאים שונים, בנקאיים, רואי חשבון, אינסטלטורים והמגוון עוד רחב. אנו לא פוחדים שינויים, ומעת לעת נוהגים לנסות ולבדוק את איכות השירות של איש מקצוע חדש ושונה. עם זאת, יש שני תחומים שכמעט תמיד לא נשנה, מעין נאמנות כזו שקשה להסביר מהיכן היא נובעת. התחומים הללו הינם: רופא שיניים וספר. קשה להסביר מה משותף לשני אלו, אבל מעניין לדעת ששני התחומים הללו נוגעים גם לחייו של כלב – חשוב לשמור על שיניו של הכלב ולנקותם (ניקיון שלרוב נעשה באמצעות אוכל ייעודי לכלבים ששומר על בריאות וניקיון השיניים), וכן – חשוב לקחת את הכלב אחת לכמה שבועות למספרה לכלבים. יתרה מכך – מומלץ אף להתמיד ולקחת את הכלב לקבלת תספורת במספרה לכלבים בגבעתיים אצל אותו הספר שאליו הוא התרגל, אותו הוא מחבב ואיתו התוצאות יהיו הטובות ביותר. אולם, ראשית כל – מדוע חשוב כל כך לקחת את הכלב להסתפר?

 

מספרה לכלבים ברמת גןמספרה לכלבים ברמת גן

כל אדם המחזיק בבעלותו כלב, יודע שכאשר מעניקים לו יחס חם ואוהב, מקבלים מהכלב את אותו היחס ועוד הרבה מעבר לזה. לשם כך, חשוב להשקיע בכלב, לטפל בו, לטפח אותו, לטייל איתו, לספק לו תחושה ביתית ולהראות לו כמה הוא חשוב עבורנו. כחלק מהטיפולים והטיפוחים השגרתיים הניתנים לכלב, כדאי לספר את שיערו מעת לעת, במספרה לכלבים מקצועית ומנוסה, דוגמת מספרה לכלבים ברמת גן של חנות חי בר. 

 

מספרה לכלבים תל אביבמספרה לכלבים תל אביב

כלבים נחשבים לידידים הטובים ביותר של האדם, בעיקר בשל נאמנותם הרבה, והיכולת שלהם לפתח עמנו קשר אישי. מחויבותנו היא להעניק להם יחס חם ואוהב בחזרה, ולתת להם תחושה ביתית ומחבקת. אחת הדרכים בה ניתן לעשות זאת היא לקחת את כלבכם לתספורת נעימה ומרעננת במספרה לכלבים תל אביב. ניתן לספר כל כלב – גדול כקטן, בין אם הוא גזעי ובין אם הוא לא גזעי, בעל פרווה מסוג מסוים או אחר והמגוון עוד רחב.

 

מספרה לכלבים ולחתוליםמספרה לכלבים ולחתולים

כדי שחיית המחמד האהובה שלכם תהיה תמיד מטופחת, בריאה ויפה, חייבים לבקר אתה במספרה. חולמים לתת מתנה לחיית המחמד שלכם? אל תדחו אותה לזמן אחר. אנחנו מזמינים אתכם לבוא למספרת

 

מספרה לכלבים וחתולים גבעתייםמספרה לכלבים וחתולים גבעתיים

אם מתחשק לכם להעניק לחיית מחמד מראה מקורי ויחיד במינו כדאי לפנות למישהו שמתמצא באופנה לכלבים ולחתולים. מספרה לכלבים וחתולים בגבעתיים מזמינה את כל מי שרוצה לשנות לוק לחיית המחמד שלו. איש גרומינג מקצועי יעצב לחתולכם או כלבכם תספורת אופנתית ואילו הסטייליסטית תסדר בגדים טרנדיים.

 

המדריך המלא לטיפוח וטיפול בכלב ובחתולהמדריך המלא לטיפוח וטיפול בכלב ובחתול

אין כמו התכרבלות עם החתול הצמרירי שלנו במיטה בליל חורף קר, ואין כמו השתעשעות עם הכלב הנמרץ שלנו בחצר הבית. אלא שעל חוויות מהנות אלו יכול להעיב הריח הרע של חיית המחמד שלנו. במאמר הבא תוכלו למצוא טיפים חשובים לטיפול ולטיפוח חיית המחמד, כדי למנוע את היווצרותם של ריחות רעים.

 

חנות חיות ברחובותחנות חיות ברחובות

חנות חיות ברחובות לנוחיותכם.

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה