קטגוריות
  עבריתРусский

מזון לכלבים ברחובות

מזון לכלבים ברחובות

לכל מי שיש כלב וודאי יודע, כי עליו לדאוג לתזונת הכלב היומית. כאשר אנחנו אומרים 'תזונת הכלב', אין אנו מתכוונים לתזונה דומה לזו של בן אדם, אלא לתזונה ספציפית המתאימה לכלב. חשוב לדעת שווטרינרים רבים שבים ומדגישים כי אוכל של בני אדם אשר ניתן לכלבים עלול לפגוע בכלב, כאשר ישנם מרכיבי ופריטי מזון מסוכנים במיוחד דוגמת שום, בצל, שוקולד ועוד. ומה בנוגע לעצמות? אז צר לנו לאכזב, אולם עצמות עלולות להיות מסוכנות במיוחד עבור הכלבים, משום שהן יכולות להתפרק לחתיכות זעירות ולהיתקע בגרון הכלב. אז מה היא למעשה אותה תזונה ספציפית המתאימה לכלב?

התאמת מזון לכלב

לא כל אוכל אשר מתאים לכלבים, מתאים לכל סוגי הכלבים. למעשה, חשוב להתאים את המזון לכלב הספציפי. זאת, מכיוון שכל כלב הוא שונה. לדוגמא – בכדי לשמור על היגיינת השיניים של הכלב, חשוב שגודל גרגיר המזון המוגש לכלב יתאים לגודל הפה של הכלב; גרגיר גדול עלול להיות קשה ללעיסה ועיכול לכלב מבוגר או גדול, ולחלופין גרגיר קטן לא יבצע כהלכה את עבודת ניקיון השיניים של כלב גדול.

כפי שניתן לראות, גילו של הכלב מהווה פקטור בבחירת המזון לכלב. כמו שלא ניתן לתינוקות אוכל שאדם בוגר מקבל, כך יש להתחשב בכלבים צעירים ולהעניק להם אוכל מיוחד. הוא הדין באשר לכלבים זקנים וחלשים. בנוסף, משקל וגודל הכלב מהווים אף הם גורם בבחירת סוגי מזון לכלבים ברחובות ובשאר אזורי הארץ. כלבים שמנים נמצאים בקבוצת סיכון מוגברת של מחלות סוכרת,  מחלות לב ועוד. בנוסף, בשל אחוזי השומן הגבוהים הנמצאים בגופם, המפרקים של הכלבים השמנים זקוקים לסיוע בכדי לנשוא את המשקל הרב. לפיכך, חשוב להתאים להם את האוכל, בין אם זה על ידי מזון דיאטטי המיועד לכלבים שמנים ומסייע בהפחתת שומן ובין אם זה על ידי מזון לכלבים ברחובות אשר מסייע ישירות לחיזוק המפרקים.

כיצד לבחור מזון לכלבים ברחובות?

במכולות ובחנויות רבות אפשר לראות חבילות מזון המיועדות לכאורה לכלבים. אולם – כיצד תוכלו לדעת מהו המזון המתאים ביותר עבור כלבכם? לדעתנו, כדי לדעת מהו סוג המזון המתאים ביותר עבור כלבכם, מומלץ לפנות לחנות או למרכז המתמחה בטיפול ובגידול כלבים. אצלנו בחי בר, תוכלו ליהנות משלל מוצרי מזון המיועדים לכלבים מכל הסוגים ומכל הגדלים. הצוות המקצועי של חי – בר עתיד לסייע לכם בבחירת המזון המתאים והטוב ביותר עבור כלבכם. כך, גם אתם וגם כלבכם תהיו מרוצים עד השמיים.    

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה