קטגוריות
  עבריתРусский

מזון רפואי לכלבים וחתולים

אחרי שמגלים בעיה רפואית כלשהי אצל בני אדם, הצעד הראשון שעושים זה לשלוח אותו לדיאטנית להתאמת תזונה. אותו הדבר קורה עם חיות, כשיש להם בעיה בריאותית כלשהי, הם צריכים לשנות הרגלי אכילה ולאכול מזון רפואי.  מזון  רפואי
 
מזון רפואי לפתרון בעיית השמנה

כידוע, הבעיה הקשה ביותר של חיות הבית היא כידוע השמנה. הן אוכלות כל מה שנותנים להן ומבקשות עוד. בעלי החיות בדרך כלל לא מצליחים לעמוד בפני העיניים המתחננות של הכלב או החתול, ומוסיפים עוד אש למדורה כשנותנים להם עוד ועוד אוכל. בסופו של דבר, מגיעים לווטרינר שנזעק ממצבו של הכלב, ומייד מפנה אותו למזון רפואי.
 
מזון רפואי מכיל מרכיבים המקלים על הלחץ המופעל על הסחוסים של החיה. אחרי הכול, המשקל הכבד מוביל ללחץ מוגבר על הסחוסים. פרט לכך, מזון מסוג זה מגביר את תחושת השובע אצל החיות. יחד עם זאת, כפי שכולנו יודעים טוב מאוד, לעתים קרובות חיה מבקשת אוכל לא בגלל שהיא רעבה, אלא בגלל שהיא רוצה לאכול. מסיבה זו יכולת העמידה של הבעלים חשובה במיוחד אם רוצים שטיפול הרזיה יצליח.
 
     
מזון רפואי לחיות הסובלות מסוכרת

סוכרת זו מחלה הנפוצה גם בקרב בעלי החיים, והיא גורמת בין היתר להשמנה. מזון המיועד לחיות הסובלות ממחלה זו עשיר בסיבים המסייעים בספיגת סוכר, וכך מאפרים למנוע סיבוכים של סוכרת. מחלה זו פוגעת יותר בחתולים מאשר בכלבים, אך ניתן לפגוש אותה גם בכלבים. חשוב ביותר לא להזניח את הטיפול במחלה.
 
בעיות במערכת העיכול

אם חיה סובלת מבעיות כגון עצירות, שלשולים או מחלימה ממחלת מעיים, היא צריכה לאכול מזון רפואי המתאים לטיפול בבעיות אלו. מזון כזה מכיל הרבה תוספי תזונה המסייעים לשיפור פעולתה של מערכת העיכול.
 
מחלות לבלב

היות והלבלב מתקשה לעכל שומנים, מזון רפואי מיועד להקל על פעילותו של איבר זה ומכיל כמות מצומצמת ביותר של שומנים, וכך נספג במערכת העיכול טוב יותר. חשוב ביותר שהטיפול יותאם על ידי וטרינר שתחת השגחתו נמצאת החיה.
 
יצרניות המזון הרפואי

ישנן מעט מאוד חברות המייצרות מזון רפואי. התאמתו של המזון הרפואי צריכה להתבצע על ידי וטרינר. פרט לכך, חשוב שהחיה תהיה צמודה להשגחה רפואית כדי לראות איך משפיע הטיפול על נסיגת המחלה. בכדי שזה יתרחש, בעל הכלב צריך לשמור בקפדנות על כל החוקים שמציב הווטרינר. כך למשל, לתת לכלב הסובל מסוכרת שוקולד או גלידה זה דבר חמור ביותר.
חשוב לציין כי חברה המייצרת מזון רפואי זה אינדיקציה לכך שלאותה יצרנית יש מחלקת מו"פ מפותחת וניתן לסמוך על מוצריה לא רק בתחום זה של מזון רפואי אלא גם בתחום ייצור המזון הרגיל.
 
חנות חיות חי בר מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מזון רפואי לחיות. מבין המוצרים המוצעים ניתן למצוא מזון רפואי לכלבים ולחתולים כאחד. במקום תוכלו למצוא את המזון אליו הפנה אתכם הווטרינר, ובמקביל להשלים את כל הציוד שלו אתם זקוקים עבור החיה שלכם.

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה