קטגוריות
  עבריתРусский

מספרה לכלבים תל אביב

מספרה לכלבים תל אביב

 

כלבים נחשבים לידידים הטובים ביותר של האדם, בעיקר בשל נאמנותם הרבה, והיכולת שלהם לפתח עמנו קשר אישי. מחויבותנו היא להעניק להם יחס חם ואוהב בחזרה, ולתת להם תחושה ביתית ומחבקת. אחת הדרכים בה ניתן לעשות זאת היא לקחת את כלבכם לתספורת נעימה ומרעננת במספרה לכלבים תל אביב. ניתן לספר כל כלב – גדול כקטן, בין אם הוא גזעי ובין אם הוא לא גזעי, בעל פרווה מסוג מסוים או אחר והמגוון עוד רחב.

תספורת לכלבים

אצל נשים וגברים רבים, התספורת היא נושא רגיש במיוחד, ובמקרים רבים עם סיומה הם מרגישים שונים וחסרי ביטחון. לעומת זאת, למרות שהכלבים לא ממושמעים ביחס לאנשים, קשה להושיב אותם ולהתקרב אליהם, בסיום תספורת של מספרה לכלבים תל אביב כל כלב נראה מדהים, מרגיש משוחרר, וחשוב מכל - מרוצה מהתספורת. ככלל, לכל גזע יש סטנדרטים מיוחדים של תספורת, גודל, טקסטורה וסוג פרווה משלו, ובדיוק לשם כך עומד לרשות מספרה לכלבים תל אביב של חנות חי בר צוות מקצועי מנוסה ומיומן בהתאמת תספורת ייחודית לכל כלב. בשעה שבעל כלב מגיע למספרה עם כלבו האהוב, ספר מקצועי עתיד להושיבו ולתת לו להתרשם ממבחר רחב של תספורות מרהיבות, הכוללות תמונות להמחשה והמלצות של הספר בהתאם לסוג הכלב. הסוד העיקרי שלנו – צוות מספרת חי בר, לתספורת טובה ומוצלחת הוא כמובן הענקת אהבה ותחושת קירבה לכלב.

מה כוללת התספורת?

  • הברשת שיער למראה יוקרתי ומושך.
  • גזירת ציפורניים ברגליים.
  • טיפול נגד פרעושים לאורך זמן, להקלת חיי הכלב ביומיום.
  • גילוח שיער הפרווה ובשאר אזורים

ועוד ועוד.

מיותר לציין כי התספורת והטיפולים נעשים באמצעות תכשירים ייחודיים, בדוקים ומאושרים. כמו כן, בכדי לא להשאיר כוויות על עור הכלב, אנו מקפידים להצמיד את הלהב לעורנו ולבדוק שהוא לא חם יתר על המידה.

טיפול ספא לכלב בתל אביב

מספרה לכלבים בתל אביב של חנות חי בר, מעניקה לכלבים ספא שיגרום להם ליהנות ולהתענג מכל שניה, כך שאתם אתם רוצים להרעיף על הכלב שלכם עודף אהבה, הספא שלנו זה בדיוק המקום בשבילכם. בוודאי אתם שואלים את עצמכם, מה כלול בספא? צוות מטפלים מיומן ומנוסה עתיד לבצע שימוש בתכשירים ובחומרים היפו - אלרגניים אשר פותחו על ידי וטרינרים מוכרים ברחבי העולם. את התכשירים הללו ניתן לרכוש מאת החנות לעיסוי ופינוק הכלב בבית, במחירים זולים ושווים לכל כיס.

 
מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה