קטגוריות
  עבריתРусский

צעצועים לחיות מחמד – איך בוחרים?

צעצועים לחיות מחמד – איך בוחרים?

צעצועים לחיות מחמד

אם יש לכם חיית מחמד בבית, בוודאי שמעתם לא אחת את האמירה "וואו, אתם מתייחסים אליו ממש כאילו היה התינוק/הילד שלכם!", ואכן, הרבה מאוד מבעלי חיות המחמד אכן רואים בהן חלק בלתי נפרד מהמשפחה: הם נותנים להן את מלוא תשומת הלב, מחנכים אותן ולפעמים (אבל רק לפעמים, כדי שזה לא יהפוך להרגל...), גם נותנים להן לישון במיטה הפרטית שלהם. אותו דבר צריך להיות גם כאשר בוחרים צעצועים לחיות מחמד; ממש כמו שאנשים לא יקנו לתינוק בן שלושה חודשים כדור קטן שהם יכולים להכניס לפה, כך גם כשבוחרים צעצוע לכלב חשוב מאוד להקפיד על כך שהוא יהיה קודם כל בטיחותי עבורו. מעבר לכך, ישנם עוד מספר כללים כתובים ולא כתובים, שעליהם מומלץ מאוד להקפיד כאשר בוחרים צעצועים לחיות מחמד, והם:

 
התאמה לגיל – חשוב מאוד לדעת, שממש כמו לילדים, גם צעצועים לחיות מחמד שונים מתאימים לחיות בגילאים שונים. כך למשל, לכלב צעיר יתאים צעצוע שהוא צריך לרדוף אחריו כדי לתת דרור לאנרגיות הרבות שאצורות בתוכו ואילו צעצוע שכזה ממש לא יתאים לכלב מבוגר שכבר קשה לו לרוץ ולרדוף. בנוסף, כלבים בוגרים ירצו שתחליפו להם צעצוע לעתים תכופות יותר, כי הם מאבדים עניין מהר יותר מכלבים צעירים.

התאמה לגזע – בעיקר כאשר מדובר בכלבים, ישנם צעצועים שמתאימים יותר לגזע מסוים. כך למשל, לכלבים מגזע גולדן רטריבר יתאימו יותר צעצועים שאפשר ללעוס. כדאי להתייעץ עם אנשים המבינים בתחום כמו למשל בעלי חנות חיות, כדי שההתאמה תהיה מושלמת.

התאמה לאופי – חשוב מאוד לבחור צעצועים לחיות מחמד בהתאם לאופי שלהן. כך למשל, לחתולים כדאי בדרך כלל לבחור צעצועים שיעוררו בהם את האינסטינקטים שלהם כחיה טורפת, אולם אם החתול שלכם דווקא שקט במיוחד ולא מראה עניין – אל תכריחו אותו ורכשו עבורו צעצוע אחר שיתאים לו יותר.

שמירה על הבריאות – ממש כמו לנו, בני האדם, פעילות גופנית חשובה גם לבעלי חיים. לכן, מומלץ מאוד לבחור צעצועים לחיות מחמד שיאפשרו להן לרוץ, לקפוץ ולשרוף קלוריות, גם אם מדובר בצעצוע המיועד למשחק בתוך הבית.

קלות הניקוי – אל תשכחו, שממש כמו משחקים לתינוקות ולילדים, חשוב מאוד לדאוג לניקיונם של הצעצועים של חיות המחמד שלכם. אחרי הכול, גם הם צוברים חיידקים, ולא הייתם רוצים שהכלב או החתול שלכם יהיו חולים רק בגלל הצעצוע שרכשתם עבורם. לכן, חשוב לרכוש צעצועים לחיות מחמד שקל לנקות, כדי שהדבר לא יהפוך למעמסה שתעדיפו "לשכוח".

 חי בר – שלל משחקים וצעצועים לחברים הכי טובים שלכם

 אם אתם מחפשים צעצועים לחיות מחמד, חי בר חנות חיות היא הכתובת הנכונה עבורכם. בחנות תוכלו למצוא מבחר גדול מאוד של צעצועים, וצוות מקצועי ומנצח שיסייע לכם לבחור את הצעצועים שיתאימו בדיוק לחיית המחמד שלכם. 
 
היכנסו אלינו עוד היום, ותוכלו לחזור עם צעצועים לחיות מחמד ברמת גן,  שיאפשרו לכם ולחברים הכי טובים שלכם שעות של הנאה!

 

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה