קטגוריות
  עבריתРусский

חי בר

​'חי בר' היא חנות חיות מקצועית הפועלת במרכז הארץ קרוב ל30 שנה. חנות החיות מציגה מבחר רחב של מזון איכותי, עשיר ומזין לבעלי חיים, תכשירים ייעודיים לחיות מחמד, אביזרי שעשוע, עוגות לכלבים, שימורים לכלבים וחתולים, מוצרי רתמה מעור, מוצרי טיפוח ייחודיים, חומרי הדברה נגד פרעושים ושאר טפילים, אביזרים המסייעים לאילוף כלבים והמגוון עוד רחב. לנוחות לקוחותיה, חי – בר מספקת שירות משלוחים חינם באזורי החלוקה של כל חנות במרכז הארץ. חנויותיה של חי בר ממוקמות ברמת גן, גבעתיים ורחובות, כך שהם נגישים וקרובים לכל אזור במרכז הארץ. הצוות של חי – בר נבחר בקפידה, וכולל אנשי מקצוע מנוסים בכל הנוגע לטיפול בחיות מחמד, כאשר ניתן אף לקבל בחנות שירותים של וטרינר במחירים נוחים ושווים לכל כיס. הודות למגוון המוצרים הרחב שמציעה החברה, האיכות שלהם וכמובן השירות הנפלא שמוגש לכל לקוח באשר הוא, החנות של חי – בר קנתה לעצמה שם של חנות חיות מקצועית בקנה מידה ארצי.

המספרות של חי בר

לא רק חנות חיות מציעה חי -בר. לרשות חי – בר עומדות מספרות רבות המספקות תספורות לכלבים וחתולים מכל הסוגים. כל תספורת נבחרת בקפידה- לאחר התייעצות עם בעל הכלב או החתול, הצגה של שלל תספורות אופציונליות לכלב וכמובן ייעוץ מקצועי של הספר באשר לתספורת ולסגנון המתאים ביותר. לספרים של חי – בר מקצועיות רבה וניסיון עשיר, הן בהתאמת תספורת לכל כלב בהתאם לצבע, גודל וסוג, והן באשר להפיכת התספורת לחוויה עבור כל בעל חיים. תגלו להפתעתכם כי כל ביקור במספרה הופך לחוויה עבור הכלב או החתול, וכי הם מצפים ושמחים לקראת כל ביקור שכזה.

איכות היא שם המשחק

 

כאשר אתם נמצאים במהלך חיפוש אחר חנות לרכישת מוצרים ומזון לחתול, כלב או שאר בעלי חיים אשר נמצאים ברשותכם, חשוב לזכור כי מה שצריך להימצא בראש סדר העדיפויות שלכם הינו איכות המוצרים או השירות שאתם מקבלים. אצלנו בחי – בר, כל מוצר הנמכר ללקוחות נבחר בקפידה רבה, בין אם מדובר במזון רגיל לכלבים או חתולים, מזון רפואי ואפילו משחקים קטנים לבעלי חיים. כשלוקחים בחשבון את הניסיון העשיר שקיים לצוות החנות והמספרות, את הביקורות הנפלאות שנכתבות עלינו חדשות לבקרים ושירות המשלוחים הנהדר שאנו מספקים, מגיעים למסקנה כי חי – בר היא הבחירה הנכונה ביותר:

עבורכם. עבור הכלב והחתול שלכם. ועבורנו, כדי שנוכל לעשות יותר ולתת רק טוב.

מזון וציוד לחיות מחמד, חנות חיות חי בר, טיפוח ויופי לכלבים, מזון לכלבים, מזון רפואי לכלבים, חומרי הדברה לכלבים, צעצועים לכלבים, שימורים לכלבים, מוצרי רתמה מעור לכלבים, שימורי מזון רפואי לכלבים, מזון לחתולים, מזון רפואי לחתולים, חול לחתולים, חומרי הדברה לחתולים, צעצועים לחתולים, שימורים לחתולים, שימורי מזון רפואי לחתולים, חנות חיות בגבעתיים, קורס ספרות כלבים וחתולים, דוג פרפורמנס אוכל לכלבים, יוקנובה אוכל לכלבים, נוטרי סורס אוכל לכלבים, טכני-קל אוכל לכלבים, גנסיס אוכל לכלבים, פרו פלאן אוכל לכלבים, מזון רפואי לכלבים הילס, מזון רפואי לכלבים רויאל קנין, חנות חיות ברחובות, חנות חיות, חנות חיות ברמת גן, חומרי הדברה לכלב ברמת גן, חומרי הדברה לכלב בגבעתיים, חומרי הדברה לכלב בתל אביב, חומרי הדברה לחתול ברמת גן, חומרי הדברה לחתול בגבעתיים, חומרי הדברה לחתול בתל אביב, קורס תספורות לבעלי חיים, תספורות לכלב, תספורות לחתול, בית ספר לספרות כלבים, בית ספר לספרות חתולים, בית ספר לתספורות בעלי חיים, מזון לכלבים ברמת גן, מזון לכלבים ברחובות, מזון לכלבים בגבעתיים, מזון לחתולים ברמת גן, מזון לחתולים ברחובות, מזון לחתולים בגבעתיים, מספרה לכלבים ברחובות, מספרה לכלבים ברמת גן, מספרה לחתולים ברחובות, מספרה לחתולים ברמת גן


חי בר - חנות חיות רמת גן. חנות חיות גבעתיים. חנות חיות רחובות. ©      Web Time ltd - בנייה אתרים, קידום אתרים, ופיתוח פרוייקטים באינטרנט

Web Time ltd - בניית אתרים, קידום אתרים, קידום ופרסום עסקים באינטרנט

למעלה