הכל לכלב ולחתול

הכל לכלב ולחתול

'החבר הכי טוב של האדם' הוא הכלב, אינו עוד פתגם עתיק נטול משמעות. הכלבים זכו ביושר בתיאור המחמיא הזה, לאחר שנים רבות של שירות נאמן וחברות אמת עם בעליהם. גם לבעלי הכלבים מגיעות שלל מחמאות, לאור שנים רבות של קרבה והפגנת חיבה לכלבים שבבעלותם. ובכן, בעשורים האחרונים חתולים רבים החלו למלא את תפקידם של הכלבים, וגם הם הפכו לחיה אהובה וחברותית, שמפגינה חום ואהבה לבעליה. אז בין אם יש בבעלותכם כלב, ובין אם יש בבעלותכם חתול, אנו בטוחים כי הייתם שמחים לפנק אותם כמה שיותר, ולהעניק להם את איכות החיים שמגיעה להם. כי בואו נודה על האמת – מגיע להם.

חנות חיות לכלבים וחתולים

כדי לספק לבעל החיים שברשותכם את הצרכים החיוניים לו, ואף מעבר לכך, רצוי לפנות לאחת מחנויות בעלי החיים של חי – בר. בחנות תוכלו למצוא הכל לכלב ולחתול: שלל מוצרים המתאימים במיוחד לכלבים וחתולים. בואו נתחיל: ראשית, מומלץ לקנות עבור הכלב והחתול מזון ייעודי המותאם להם בהתאם לגילם, הגודל שלהם הזן שלהם ועוד, כאשר בחנות קיימים שימורי מזון, מזון רפואי, מזון בטעמים שונים כגון סלמון בשר והמגוון עוד רחב.  אם אתם זקוקים לסיוע, עזרה או ייעוץ בנושא, פנו לאחד מאנשי השירות של חי – בר והם ישמחו לסייע לכם. בהמשך, תוכלו לגלות מוצרים רבים שעשויים לשמש את בעל החיים שלכם, כגון צעצועים ומשחקי פנאי, אליהם הכלב והחתול עלולים להתמכר ולהראות שמחים במיוחד בקרבתם. ואגב, אם הכלב או החתול שלכם סובלים חלילה מפרעושים או קרציות, רכשו עבורם תכשירים ייחודיים המיועדים לטיפול בקרציות אלו. אל תופתעו אם כעבור זמן קצר, הכלב והחתול יראו שוב שמחים כבעבר, ללא מטרדים וגירודים. אה, ושכחנו לציין שקיים שירות משלוחים חינמי באזורי החלוקה שלנו.

מספרות לכלבים וחתולים

כשמדברים על 'הכל לכלב ולחתול', אי אפשר שלא לדבר על המספרות הנפלאות של חי – בר, אשר מציגות שלל אפשרויות תספורת עבור הכלב והחתול. כל כלב וחתול שמגיעים למספרה מתקבלים בחום על ידי ספר מקצועי, אשר ניחן באהבה ויצירת קירבה לבעלי חיים. את התספורת תבחרו שלושתכם יחד – הספר, אתם ובעל החיים; כאשר הספר כמובן ימליץ מניסיונו האישי איזו תספורת מומלצת, בהתאם לגודל הכלב, לזן ולגיל שלו. ולמה דווקא חי – בר? הודות לניסיון, לשירות האדיב, לאיכות המוצרים והשירות, ולחיוך שנוצר לכולם – לכם, לצוות המקצועי, וכמובן לכלבים ולחתולים שנהנים מכל רגע בחי – בר.  

כתיבת תגובה