מספרה לחיות רמת גן
תוכן עניינים

מספרה לחיות ברמת גן מציעה שירותי גורמינג לכלבים וחתולים הניתנים בידי מקצוענים בעלי ניסיון רב. אצלנו חיית המחמד שלכם תמיד תיראה יפה ומטופחת.

כבר מגיל צעיר יש להרגיל את בעלי החיים לטיפוח והיגיינה. כך בעתיד הם לא יירתעו מתספורת וגזיזת ציפורניים, ניקוי אוזניים ופעולות נוספות אותן חייבים לבצע באופן סדיר. למרבה הצער, לא כולן ניתנות לביצוע בתנאי הבית. מספרת החיות שלנו מצוידת בכל המכשור הדרוש המאפשר להפוך את הטיפוח של בעלי החיים ליעיל ולא מכאיב.

העובדים המנוסים של המספרה אוהבים חיות ומוצאים גישה אישית לכל אחת מהן. גור כלבים מפחד להסתפר? חתול מסרב לגזיזת ציפורניו? אנשי הגרומינג שלנו יודעים לבצע את כל הפעולות במהירות מבלי שחיית מחמד תבחין בכך. קיימת אפשרות לבצע טיפולי היגיינה תחת הרדמה בהשגחת ווטרינר. כמובן שהוא לוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים, כגון: המידות של החיה והזמן הדרוש לביצוע הטיפולים. לכן חיית מחמד נמצאת בתרדמה רק במשך הזמן הדרוש לאיש גורמינג.

אנחנו עובדים אך ורק עם מוצרי קוסמטיקה איכותיים שלא גורמים לפריחות ולתגובות אלרגיות. אחרי הביקור במספרה חיית המחמד שלכם תחזור שמחה, מטופחת וערוכה למשחקים עם ילדים.

אל תחסכו על מי שיקר לכם! תקבעו תור במספרת כלבים ברמת גן ותפנקו את חיית המחמד שלכם בטיפוח ברמה גבוהה.

חי בר - חנות החיות שלך במרכז
חי בר - חנות החיות שלך במרכז

חנות לחיות עבור בעלי חיות מחמד שמחפשים את הכי טוב עבור הכלב / החתול שלהם תחת קורת גג אחת: החל מחנות לחיות עם מזון, צעצועים ועוד ועד מספרה, מרפאה ואפילו בית ספר לספרות!

אהבתם? מוזמנים לשתף את המאמר:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב email
פוסטים נוספים באותו נושא שיכולים לעניין אתכם:
צרו איתנו קשר:
שמרו על קשר:
מה תרצו לקנות?
כתבות אחרונות:

כתיבת תגובה