מזון כלבים ברחובות, בריא ועסיסי

מזון כלבים ברחובות, בריא ועסיסי

כל אחד רוצה לראות את כלבו פעיל, שמח, בעל עיניים בוהקות ופרווה נוצצת. ישנו קשר ישיר בין בריאות בעלי חיים לתזונתם, ועל הבעלים של חיות מחמד לגלות אחריות בנושא. בחנות חיות "חי בר" כל חובב כלבים וכל מי שאכפת לו מבריאות של חיית המחמד שלו יכול לרכוש מזון כלבים בריא ברחובות ובגבעתיים.

איזה מזון מתאים יותר לכלבכם?

יצרני מזון איכותי לוקחים בחשבון כי כלב הוא יונק השייך לסדרת הטורפים. בתפריט של טורפים חשיבות רבה למוצרים איכותיים מן החי משום שחלבונים מהווים מקור חיוני של חומצות אמינו. אולם יש לשלב חלבון עם אבות מזון נוספים, כגון: שומנים, פחמימות, ויטמינים ומינרלים. אי לכך חיית מחמד שלכם זקוקה למזון שמכיל בשר טבעי, ירקות טריים ודגנים.

חנות החיות שלנו מציעה מבחר רחב של מזונות עם מרכיבים מגוונים ובמחירים שונים. לפני שניגשים לבחור את המזון יש לבחון מספר שאלות: מהו גילה של חיית המחמד? האם היא סובלת מבעיה רפואית כלשהי? האם יש לה רגישויות או אלרגיות כלשהן?

כך אצלנו ניתן להשיג מזון:

•    לגורים מכל הגזעים

•    לכלבים מבוגרים ובריאים

•    לכלבים בתקופת ייחום

•    לבעלי חיים הסובלים ממחלות

•    לבעלי חיים הסובלים מאלרגיות

במידה ולחיית המחמד שלכם נגמר האוכל, אתם מוזמנים להגיע לחנות חיות "חי בר"! אם אתם מתקשים לבחור מזון לכלבים ברחובות, היועצים שלנו לרשותכם. הם ימליצו על השילוב האופטימלי ביותר בין מזון יבש למשומר עבור חיית המחמד שלכם.

כתיבת תגובה