דגשים לתזונת כלבים גדולים וענקיים

דגשים לתזונת כלבים גדולים וענקיים

מזון כלבים איכותי

אנשים שדואגים לחיות המחמד שלהם רוכשים מזון כלבים איכותי בלבד. ניסיון לחסוך על בריאות של בעל חיים עלול לגרום לבעיות ולדרוש ביקורים תכופים אצל וטרינר. לצורך התאמת התזונה יש להתייחס לא רק למותג ולמחיר אלא גם לקחת בחשבון את גילו של ההכלב, תכונותיו וגזעו.

קיימים שלושה סוגי מזון בריאים לכלבים:

·         אוניברסלי (לכל הגזעים)

·         לגודל מסוים: קטן, בינוני או גדול (small, medium, large/giant breeds)

·         לגזע מסוים, כגון ללברדור או גולדן רטריבר

מדוע חשוב לרכוש מזון שמותאם לגודל? הרי סן ברנרד לא יהפוך צ'יוואווה אחרי שאכל מקערתה. העניין הוא שלכל גזע דרישה שונה לאבות מזון, ויטמינים ומינרלים. והשוני הזה בא לידי ביטוי כבר בחודשים הראשונים של חייהם. תזונה לא נכונה של גור שעתיד להפוך לכלב גדול עלולה ליצור מחסור באבות מזון ותפגע בהתפתחותו. הנזק שנגרם בשנה הראשונה הנו בלתי הפיך ולא ניתן לתיקון.

בגיל בוגר כלבים גדולים לעיתים קרובות נוטים להשמין, הדבר נלקח בחשבון בפיתוח מזונות ייעודיים. בנוסף לכך, כלבים גדולים וענקיים סובלים מבעיות בגידים ובמפרקים, לכן מוצרים ייעודיים מכילים תוספים נגד שחיקת סחוס כגון: גלוקוזמין, כונראיטין וכו'.

מזון איכותי לכלבים

חנות החיות שלנו ואתר המכירות שלה מציעים מבחר רחב של מזון איכותי לכלבים גדולים וענקיים ממיטב המותגים בארץ ובחו"ל. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור מוצר ולבצע הזמנה. משלוח חינם באזור גוש דן!

כתיבת תגובה